Amphenol, M12T-04BFFB-SL7002, M12 Metric Circular Connector T Code Metal 12A 04 pins Female Connector Female Contact Straight Screw Thread Screw-in Field Installable F8.0 - F10.0mm
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
The Amphenol LTW M12T-04BFFB-SL7002 is a high-quality circular connector with a female M12 connector 4 positions and screw termination for secure cable mounting. This connector features 4 terminals and 1 port making it suitable for various industrial applications requiring reliable and robust connections.